szukaj
aktualności   |   archiwum  |   galeria   |   księga gości   
 
 
Lotnik
 
Różności
 
FUTSAL w Pile
 
Pilski Magazyn Piłkarski...
 
Reklama firm


Księga gości

strona: 92 z 227dodaj swój wpis

Musimy zrobić zebranko w lutym i porozmawiać o dalszej grze,bo jeżeli mamy grać ciągle w jedenastu bez rezerwy to lepiej jeździć raz w tygodniu na gierki i mieć wszystko w d....e a zarazem fajnie się bawić. A tak na marginesie chciałbym dodać że bez treningów co najmniej dwa razy w tygodniu i gierek z naszymi zawodnikami nie widzę dalszych sukcesów w A klasie, a tylko się będziemy ośmieszać i denerwować. Wiesiu więcej spokoju!!!
fred (2008-01-09)

Witam panowie i co będzie coś z tego spotkania o którym pisał Seba?? to jest dobry pomysł była by szanasa sporo omówić Pozdro
Rojek (2008-01-07)

czy ktoś wie jacy zawodnicy mają przyjść do lotnika?
kibol (2008-01-06)

dobry pomysł z grającym bramkarzem panie Wiesiu....
kibol (2008-01-06)

Dzisiejsza gierka zakonczyla sie remisem hihihihi :)
Mlody (2008-01-01)

Kto chetny na gierke noworoczną jutro o 13 zapraszamy
seba (2007-12-31)

.....Popieram slowa Seby!!! Lekko ciezki chudy melduje sie na lawce ;-)....Pozdrawiam
chudy (2007-12-30)

czas sie spotkac i pogadac co dalej czy chcemy bawic sie do konca rundy w A klasie czy chcemy powalczyc o utrzymanie jest to realne ale beda potrzebne wzmocnienia i słabsi zawodnicy beda musieli zrozumiec to e nie mozna grac 90 min decyzja nalezy do prezesa Wiesława czekam na propozycje terminu chciałbym zeby przyszli wszyscy zawodnicy LOTNIKA na to spotkanie czasu coraz mniej pozdrawiam
SEBA (2007-12-30)

tej kibic!!! Jak ktos chce odejsc to odejdzie nie Twoja brozka w tym........Wiec kolo nie truj ###y i nie podniecaj sie tak tymi sprawami ok!!?? Pal gume tylko tyle!.......
Kibic 2 (2007-12-29)

Bedzie dobrze, znowu pier***ą farmazony!
Śmiechu (2007-12-29)

na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 92 z 227