Musimy zrobić zebranko w lutym i porozmawiać o
dalszej grze,bo jeżeli mamy grać ciągle w
jedenastu bez rezerwy to lepiej jeździć raz w
tygodniu na gierki i mieć wszystko w d....e a
zarazem fajnie się bawić. A tak na marginesie
chciałbym dodać że bez treningów co najmniej dwa
razy w tygodniu i gierek z naszymi zawodnikami nie
widzę dalszych sukcesów w A klasie, a tylko się
będziemy ośmieszać i denerwować. Wiesiu więcej
spokoju!!!
fred (2008-01-09)
Witam panowie i co będzie coś z tego spotkania o
którym pisał Seba?? to jest dobry pomysł była by
szanasa sporo omówić Pozdro
Rojek (2008-01-07)
czy ktoś wie jacy zawodnicy mają przyjść do
lotnika?
kibol (2008-01-06)
dobry pomysł z grającym bramkarzem panie
Wiesiu....
kibol (2008-01-06)
Dzisiejsza gierka zakonczyla sie remisem hihihihi
:)
Mlody (2008-01-01)
Kto chetny na gierke noworoczną jutro o 13
zapraszamy
seba (2007-12-31)
.....Popieram slowa Seby!!! Lekko ciezki chudy
melduje sie na lawce ;-)....Pozdrawiam
chudy (2007-12-30)
czas sie spotkac i pogadac co dalej czy chcemy
bawic sie do konca rundy w A klasie czy chcemy
powalczyc o utrzymanie jest to realne ale beda
potrzebne wzmocnienia
i słabsi zawodnicy beda musieli zrozumiec to e nie
mozna grac 90 min decyzja nalezy do prezesa
Wiesława czekam na propozycje terminu chciałbym
zeby przyszli wszyscy zawodnicy LOTNIKA na to
spotkanie czasu coraz mniej pozdrawiam
SEBA (2007-12-30)
tej kibic!!! Jak ktos chce odejsc to odejdzie nie
Twoja brozka w tym........Wiec kolo nie truj ###y
i nie podniecaj sie tak tymi sprawami ok!!?? Pal
gume tylko tyle!.......
Kibic 2 (2007-12-29)
Bedzie dobrze, znowu pier***ą farmazony!
Śmiechu (2007-12-29)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 92 z 227