pa pa tomuśśśśśśś ;-) fanki beda czekaly na
Ciebie!!!
chudy (2008-01-19)
seba : źle czytasz : napisałem minimum 4 ( min. 4)
Lysy (2008-01-19)
panie Wiesiu to co pan pisze to jakies anomalia
nas nie ma nawet 10 a pan pisze ze sa wolne
jeszcze 4 miejsca ???? Boje sie ze na 1 mecz
ligowy nie bedzie nas 10 wiec kto ma ochote pograc
w piłke i dobrze sie pobawic zapraszamy :) miejsc
wolnych DUZO
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
seba (2008-01-19)
Powodzenia chlopaki w niedziele ja juz o tej
godzienie bede wyjezdzal... troszke sie
przeciagnal mi ten wyjazd ale w 20.01.08r juz
wyjazd...i Zycze walecznosci i skutecznosc i wiary
w wlasne umiejetnosci:):) pzdr wszyskich i do
zobaczenia...:(
Ostry (2008-01-19)
i twoja fredzie )))
Lysy (2008-01-19)
Wiesławie szykuj się ponieważ zostanie sprawdzona
twoja szybkość na 100m...
fred (2008-01-15)
proszę nogi na sparing szykować..)))
Lysy (2008-01-15)
Mowy numer 791587847. Stary nie aktualny...
Pozdrowienia Dla Całej drużyny :))
Koniu (2008-01-10)
FRED MA ABSOLUTNA RACJE. BEZ TRENINGOW W A KLASIE
NIE MA CO SZUKAC ,CHYBA ZE CHCE SIE PRZEGRYWAC Z
WIOCHAMI PO 5-0,6-0.POZDRO
kibol (2008-01-10)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 91 z 227