| |  | Lotnik |
 |
| |  | Różności |
 |
| |  | FUTSAL w Pile |
 |
| |  | Pilski Magazyn Piłkarski... |
 |
| |  | Reklama firm |
 |
|
|
| strona: 56 z 227 | dodaj swój wpis | |
| Widzę ,że niektórzy panowie nie wyciągnęli
wniosków po aferze z "Fryzjerem" i jego
kolegami.Mają nadzieje ,że nadal można kręcić
,przekręcać i drukować mecze ,za kaszankę lub
podwawelską.Leszcze jebane.ps.Seba może i lepiej
,odpoczniesz ,więcej czasu dla rodziny. |
| kula (2009-11-13) |
| powiedzialem sedziemu parę słow w meczu z
kaczorami a prawda czasami boli wiec dostale kare
na rok |
| seba (2009-11-12) |
| Seba co sie stało ze dostałeś 1 rok kary, za co??
Czy ktos Mi moze odpowiedziec... |
| Piotr (2009-11-11) |
| Mesi co najważniejsze ,przy przejściu ,musisz grac
jak Mesi. |
| kula (2009-11-10) |
|
| do Messi...Wówczas zawodnik musi przejść gruntowe
testy z wiedzy ogólnej a następnie zamówić kilka
browarków dla chłopaków z drużyny:-) |
| chudy (2009-11-09) |
| Świetna stronka , pozdrawiam. |
| marcin (2009-11-09) |
 |
| Co się dzieje wtedy kiedy zawodnik który jest
wypożyczony na rok chce wrócić po pół roku czy
jest taka możliwość?? |
| Messi (2009-11-08) |
| ja nikomu sie nie dziwie po prostu szkoda ze w tak
duzym miescie nie mozna zrobic dobrego zespołu to
jest przykre ale z 2 strony jezeli tak do sprawy
bedziemy podchodzic to tu juz nigdy nic nie bedzie
a chyba najwyzszy czas to zmienic |
| Seba (2009-11-04) |
| Seba wiem ze macie trudno ale to tylko potwierdza
ze wiekszosc woli isc na wioske grac za
przyslowiowe jajka niz w takich warunkach uzerac
sie w pile wiec nie widze powodu zeby sie tym
osoba dziwic. |
| mikel (2009-11-03) |
| moze i masz racje ale kolego takie kaczory czy
smilowo ujscie czy inne druzyny dostaja o wiele
wiecej kasy niz piła i to jest smieszne no ale
takie realia szkoda malo tego musimy placic nawet
za boisko a na wioskach kazda druzyna ma swoje
darmowe Treningi odbywaja sie na ..... nie wiem
jak nazwac boczne boisko na okrzei bo to nie jest
boisko same kępy nogi idzie połamac a placic
musimy za kazdy trening wiec mało wiesz moze dasz
rade cos zmienic fajnie by było pozdrawiam |
| seba (2009-11-03) |
| na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 56 z 227
 |
|
|
|
|