szukaj
aktualności   |   archiwum  |   galeria   |   księga gości   
 
 
Lotnik
 
Różności
 
FUTSAL w Pile
 
Pilski Magazyn Piłkarski...
 
Reklama firm


Księga gości

strona: 56 z 227dodaj swój wpis

Widzę ,że niektórzy panowie nie wyciągnęli wniosków po aferze z "Fryzjerem" i jego kolegami.Mają nadzieje ,że nadal można kręcić ,przekręcać i drukować mecze ,za kaszankę lub podwawelską.Leszcze jebane.ps.Seba może i lepiej ,odpoczniesz ,więcej czasu dla rodziny.
kula (2009-11-13)

powiedzialem sedziemu parę słow w meczu z kaczorami a prawda czasami boli wiec dostale kare na rok
seba (2009-11-12)

Seba co sie stało ze dostałeś 1 rok kary, za co?? Czy ktos Mi moze odpowiedziec...
Piotr (2009-11-11)

Mesi co najważniejsze ,przy przejściu ,musisz grac jak Mesi.
kula (2009-11-10)

do Messi...Wówczas zawodnik musi przejść gruntowe testy z wiedzy ogólnej a następnie zamówić kilka browarków dla chłopaków z drużyny:-)
chudy (2009-11-09)

Świetna stronka , pozdrawiam.
marcin (2009-11-09)

Co się dzieje wtedy kiedy zawodnik który jest wypożyczony na rok chce wrócić po pół roku czy jest taka możliwość??
Messi (2009-11-08)

ja nikomu sie nie dziwie po prostu szkoda ze w tak duzym miescie nie mozna zrobic dobrego zespołu to jest przykre ale z 2 strony jezeli tak do sprawy bedziemy podchodzic to tu juz nigdy nic nie bedzie a chyba najwyzszy czas to zmienic
Seba (2009-11-04)

Seba wiem ze macie trudno ale to tylko potwierdza ze wiekszosc woli isc na wioske grac za przyslowiowe jajka niz w takich warunkach uzerac sie w pile wiec nie widze powodu zeby sie tym osoba dziwic.
mikel (2009-11-03)

moze i masz racje ale kolego takie kaczory czy smilowo ujscie czy inne druzyny dostaja o wiele wiecej kasy niz piła i to jest smieszne no ale takie realia szkoda malo tego musimy placic nawet za boisko a na wioskach kazda druzyna ma swoje darmowe Treningi odbywaja sie na ..... nie wiem jak nazwac boczne boisko na okrzei bo to nie jest boisko same kępy nogi idzie połamac a placic musimy za kazdy trening wiec mało wiesz moze dasz rade cos zmienic fajnie by było pozdrawiam
seba (2009-11-03)

na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 56 z 227