WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO
ROKU,SUKCESÓW PIŁKARSKICH ŻYCZY CAŁA ZAŁOGA EL
CENTRO
EL CENTRO (2009-12-23)
witam cos niewyrazne te zdjeice pozdrawiam
kibic (2009-12-21)
wydaje mi się, że zawsze meczyki pisuję
sprawiedliwie ) do sprawdzenia w archiwum
lotnika..
lysy (2009-12-08)
Wiesiu gdybyś opisywał mecz ze wskazywaniem na
obie strony a nie tylko na swoja korzyść nie
byłoby takich głupich podtekstów kierowanych...Ale
przyznam racje ze w II połowie mogliście
doprowadzić do remisu jak również wygrać ale
chłopaki z el centro przy kontrach grali
samolubnie i dlatego nie strzelili więcej
bramek...najważniejsze że spotkanie było
widowiskowe!! Pozdrawiam Wiesiu..PS. Jak będziesz
potrzebować ludzi do gry to dzwon :-)
chudy (2009-12-07)
po co być tak zachłannym i strzelać przeciwnikowi
10bramek jak można wygrać jedna i tak są
3pkt...Wynik zawsze idzie w niepamięć a wygrana
zostaje...Pozdrawiam
kibic (2009-12-07)
liga jest wyrównana i każdy z każdym może wygrac.
no tylko clasic ma dobrą ekipe chyba poza
zasięgiem,
anonim (2009-12-06)
prawda panie wiesiu mecz byl ciekawy brakło
szczescia to metalpil w 2 polowie miał wiecej
sytuacji
seba (2009-12-06)
rewanż wyjasni sprawę he he
powinni po tylu latach grania być lepsi o 5 klas
a wbili gola jednego więcej...))
lysy (2009-12-05)
hahaha Panie Wiesławie El Centro o klasę lepsi
byli!! Szkoda ze ich zmarnowanych sytuacji Pan nie
policzył...Pozdrawiam
kibic (2009-12-05)
spoko kula ponioslo mnie mogłem sie nie odzywac i
było by ok a tak mam nauczke ale spoko sprawa w
toku
seba (2009-11-13)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 55 z 227