| |  | Lotnik |
 |
| |  | Różności |
 |
| |  | FUTSAL w Pile |
 |
| |  | Pilski Magazyn Piłkarski... |
 |
| |  | Reklama firm |
 |
|
|
| strona: 97 z 227 | dodaj swój wpis | |
| no na bydgoskieej sa emocje - nawet po mordzie sędzia czasami dostaje :))a co do poziomy to zobaczcie wpierw jakie składy mają ekipy z żeromskiego - ci sami zawodnicy co na bydgoskiej z innych ekip |
| ......... (2007-11-10) |
| a dzisiaj grom przegrał. |
| .. (2007-11-10) |
| astra nie jest najlepszą drużyną tylko grom który pokonał astrę 7-2.a grają w niej :paweł nawrockki,mrożek krzysztof,zublewicz, damian krawiec i inni zawodnicy.a w slad za nimi pójdą następni. |
| kibic (2007-11-10) |
| na hali na mickiewicza nie ma takich emocji jak na bydgoskiej. |
| .. (2007-11-09) |
| moze i normalne ale jaki poziom ????? Asta i Mago najlepsze druzyny ???? smiechu warte panowe o co wam chodzi ???? o amatorke ??? |
| .... (2007-11-09) |
| .....a zapraszałem Wiesiu :)
pozdrawiam |
| kryksen (2007-11-09) |
| lotnik powinien zgłosic druzynę na mickiewicza .tam są normalne warunki .nie wiem dlaczego wiesiu tego nie zrobił. |
| kibic (2007-11-09) |
| Gdyby ktos to wiedzial,w tym roku jest znowu gorzej z halowka na bydgoskiej,3 godziny pzed meczem mecze sa przekladane. TRAGEDIA |
| ........... (2007-11-08) |
| kiedy Lotnik gra na sali????/pzdr;) |
| Zawodnik Lotnika (2007-11-08) |
| oj widzę ze muszę Was uswiadomić... tutaj nikt do Was nie pisze:] tlyko Ksiega Gości jest spamowana ot wszystko :] |
| siara (2007-11-07) |
| na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 97 z 227
 |
|
|
|
|