szukaj
aktualności   |   archiwum  |   galeria   |   księga gości   
 
 
Lotnik
 
Różności
 
FUTSAL w Pile
 
Pilski Magazyn Piłkarski...
 
Reklama firm


Księga gości

strona: 97 z 227dodaj swój wpis

no na bydgoskieej sa emocje - nawet po mordzie sędzia czasami dostaje :))a co do poziomy to zobaczcie wpierw jakie składy mają ekipy z żeromskiego - ci sami zawodnicy co na bydgoskiej z innych ekip
......... (2007-11-10)

a dzisiaj grom przegrał.
.. (2007-11-10)

astra nie jest najlepszą drużyną tylko grom który pokonał astrę 7-2.a grają w niej :paweł nawrockki,mrożek krzysztof,zublewicz, damian krawiec i inni zawodnicy.a w slad za nimi pójdą następni.
kibic (2007-11-10)

na hali na mickiewicza nie ma takich emocji jak na bydgoskiej.
.. (2007-11-09)

moze i normalne ale jaki poziom ????? Asta i Mago najlepsze druzyny ???? smiechu warte panowe o co wam chodzi ???? o amatorke ???
.... (2007-11-09)

.....a zapraszałem Wiesiu :) pozdrawiam
kryksen (2007-11-09)

lotnik powinien zgłosic druzynę na mickiewicza .tam są normalne warunki .nie wiem dlaczego wiesiu tego nie zrobił.
kibic (2007-11-09)

Gdyby ktos to wiedzial,w tym roku jest znowu gorzej z halowka na bydgoskiej,3 godziny pzed meczem mecze sa przekladane. TRAGEDIA
........... (2007-11-08)

kiedy Lotnik gra na sali????/pzdr;)
Zawodnik Lotnika (2007-11-08)

oj widzę ze muszę Was uswiadomić... tutaj nikt do Was nie pisze:] tlyko Ksiega Gości jest spamowana ot wszystko :]
siara (2007-11-07)

na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 97 z 227