siemka...pozdrawiam i zycze udanego wyniku w St.
Łubiance...;))
szczepan (2008-03-26)
Wiesiu i reszta zalogi moj nowy numer: 518 621
153......Poprzedni jest
nieaktualny........Pozdrawiam
chudy... (2008-03-25)
BRAWO CHŁOPAKI TAK TRZYMAC 3:3
????/ (2008-03-19)
Już nie wyrabiam bez piłki, nigdy na sali nie
gram!!! Jeszcze tydzień albo krócej i wracam
pokopać z Wami :-)
Śmiechu (2008-03-18)
Do REALISTY............Gdyby Twoja stara nie
jeździła pociągiem w teleexpresie to byś tak nie
pisał!!! Wiec koleś nie Twoja brożka co się dzieje
w lotniku!!! Więc spłyń albo idź sprzedawać cebule
na rynku!!!!
Cezar Cunningham (2008-03-18)
jakie czasy lotnika o czym wy śnicie , najpierw
trzeba pokazać, że potrafi się grac w piłkę a
pózniej opowiadać.na razie nic nie zrobiliście
także spokój.Meczy jest 13 do rozegrania a bez
przygotowania to sobie możecie...Teraz trening to
trochę póżno,no ale może się uda.Skąd pewność o
tych wzmocnieniach to jest ciekawe.No ale łysy wie
zawsze wszystko i najlepiej.Powodzenia.Ten sparing
z Ujściem jest pewny?i jak ma sie odbyć to o
której?Pozdrawiam
realista (2008-03-18)
gdzie bedzie grac NOWY Lotnik to tajemnica!! Na
pewno nie na lotnisku!! Czasy Lotnika nadchodzą!!!
..... (2008-03-17)
mam pytanko czy lotnik grał będzie na mosirze,albo
gwardii bo takie słuchy chodzą?
..... (2008-03-17)
czy bedzie sparing???
m (2008-03-15)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 83 z 227