| |  | Lotnik |
 |
| |  | Różności |
 |
| |  | FUTSAL w Pile |
 |
| |  | Pilski Magazyn Piłkarski... |
 |
| |  | Reklama firm |
 |
|
|
| strona: 80 z 227 | dodaj swój wpis | |
| Ejj No nie poddawaj sie :) wsumie niezle ci
idzie:))))))))) zapewnij tylko bengaj szefikowi i
dopilnuj wody ;D it's all:) pozdr |
| zawodnik 4 (2008-04-16) |
| Niestety Panowie z przylroscia stwierdzam ze z
dniem dzisiejszym rezygnuje z pełnienia funkcji
kirownika druzyny Lotnik Pila
PS.Prosze sie podpisac nastepnym razem jak macie
zamiar mnie krytykowac |
| Rafał-byly kierownik (2008-04-15) |
| popieram.........Trzeba zloic ###e
kierownikowi!!!! |
| zawodnik 3 (2008-04-15) |
| zgadzam się !!!! bo to przecież tragedia... CIEPŁA
WODA MUSI BYĆ i KONIEC;/
|
| zawodnik 2 (2008-04-15) |
| Co to za kirownik druzyny co nawet cieplej wody
nie wlaczy;/;/ Kto go wybral;/ |
| Zawodnik (2008-04-14) |
| jebac manka |
| kebis (2008-04-13) |
| Maniek jakie Gwiazdy ??? zawodnicy lotnika nie
grają dla korzyści lecz dla swojego miasta (bo
nie problem grać wyżej ,gdzieś na Wsi )... a skoro
drwisz z ich gry , to może sam przyjdz i pokarz
ile potrafisz?? |
| hahaha (2008-04-13) |
| uważam, że w końcu mecz będzie musiał się odbyć -
my gramy coraz lepiej - opóźnienie pracuje dla nas |
| Lysy (2008-04-12) |
| Jaki brak 3 zawodników? Poprostu Panowie z
pilskiego OZPN tak się boją o swoje gwiazdy,że nie
widząc boiska odwołali mecz....a może Lysy nie
skrzyknął gwiazdeczek? Jeszcze dostaniecie lekcję
pokory..... |
| maniek (2008-04-12) |
| Puscimy wasz mecz z Sypniewem na zywo w Maju...
Teraz mamy napietą ramówke.. |
| HBO (2008-04-12) |
| na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 80 z 227
 |
|
|
|
|