Witam, Panowie trzeba sie powoli organizować na
nowy sezon z tym że musimy rozliczyć STARY proszę
o uregulowanie składek klubowych za marzec,
kwieciń, maj, czerwiec - pracujacy po 20 pln za
miesiac, uczący po 10 pln. Składki proszę wpłacać
do kasy klubowej którą prowadz Michał Lament.
pozdrawiam !!!!
Witek (2008-06-28)
kiedy jakies gierki albo cos w tym stylu??
Chlopaki na pewno by poganiali za pilka!!
??? (2008-06-23)
www.hbo/lotnik.mpg
HBO (2008-06-23)
http://www.wrzuta.pl/audio/j1cQBssTz3/
kula (2008-06-21)
http://www.wrzuta.pl/audio/oG5KX7QQiv/
Lotnik Nigdy nie zginie ,nawet jesli przestanie
istnieć są ludzi i wspomnienia w ich
głowach.Panowie to dla tych wszystkich którzy
zawsze grali na 100%.Pozdro.
kula (2008-06-21)
Ja mam takie pytanko ... gdzie w przyszłym sezonie
będą grali 16- latkowie ? Bo z tego co wiem będzie
tylko jedna drużyna juniorów. Prosze o odpowiedź
jeżeli można :)
Kuba (2008-06-19)
Gratulacje dla całego Lotnika.Powodzenia w
przyszłym sezonie.
kula (2008-06-16)
brawo szwagier!!! slyszalem, ze w pieknym stylu
zakonczyles sezon;) pozdrawiam wychowanka szwagra
i reszte ekipy tak trzymac...<RESPECT>
szczepan (2008-06-16)
Jak pan Ś będzie chciał założyć mi sprawę podam
swój adres .Rozjebaliście pilski futbol nadajecie
się tylko tam gdzie fryzjer.
kula (2008-06-14)
Kryzysu w piłce nie ma są tylko ###owi
działacze.Może ostro ale to szczera prawda panie
Świtała i mafia.To oni utrudniją życie pilskiej
piłce.Piłkarzy jest wielu ale nie ma kto tego
pociągnąć.ps.Witek nie poddawaj się ,kiedyś
przyjdzie taki dzień że to my będziemy na
pidestale.
kula (2008-06-14)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 73 z 227