hmm.... myślę że wszystko w waszych rękach. teraz
wy pokażcie że stać was na samodzielność.....
- chcesz grać - to działaj.... ))))
Lysy (2008-07-15)
wiec to juz jest koniec....;/;/??
Ostry (2008-07-14)
spokojnie może i Lotnik zagra po starej nazwie
kibic (2008-07-14)
a tam TP Polonia Piła... my chcemy Lotnika
postronny kibic (2008-07-13)
A może zmienimy nazwę na HBO Lotnik Piła - nasza
stacja jest zainteresowana współpracą
HBO (2008-07-12)
Witam, bedzie B klasa jko zespół rezer TP Polonia
Piła
Witek (2008-07-11)
nie wiadomo - wszystko zależy od OZPN w Pile:
jeżeli będą dwie grupy B klasy to może zagrać
Lotnik w jednej grupie a w drugiej Orzeł , jeżeli
będzie jedna duża grupa to tylko TP Orzeł Piła
Lysy (2008-07-11)
BęDZIE TA B KLASA DLA LOTNIKA?
KIBIC (2008-07-11)
Tak z chęcia nagramy zmagania na obozie
kondycyjnym...
HBO (2008-07-05)
PANOWIE nowy sezon już sie zbliża a co z
""ZAKOŃCZENIEM" ubiegłego????
/// a oboz ???
w Imieniu Całego LOTNIKA (2008-07-04)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 71 z 227