panowie jak co roku gramy na lotnisku gierkę
noworoczną wiec prosze chetnych o przybycie
pozdrawiam
seba (2008-12-30)
Krajenka zdobyta ekipa łysego wygrała 9 - 4
:) (2008-12-03)
20 do 20 pozdro kula
dzony (2008-11-15)
Jaki był dzisiaj wynik.
kula (2008-11-09)
cienko metalpil
jj (2008-11-08)
dzis trening 16 !!
trener (2008-10-31)
pozdrowienia dla Kuli...
Lysy (2008-10-31)
Pozdrowienia dla całej ekipy starego Lotnika.
kula (2008-10-27)
witam wszystkich jutro o godz 14 TP POLONIA PIŁA
zagra mecz w GLKS WYSOKA nasi piłkarze chca
rewanzu za przegrany mecz pucharowy.KIbice z
wysokiej przyjada napewno mam nadzije ze nas pilan
bedzie wiecej !!!! ZAPRASZAMY I PROSIMY O DOPING
!!!!!
do kibiców (2008-10-24)
Apel do wszystkich z byłego lotnika w którym grał
Duńczyk,rozmawiałem z nim telefonicznie i wstępnie
ustalono wyjazd promem do Danii to jest
2009.04.datę sprecyzujemy wspólnie.
Proszę o potwierdzenie pisemne u Wiesława i
wpłacenie zaliczki na środek transportu jakim
będzie prom .
Proszę o szybkie decyzeje...
pozdrawiam
Fred
fred (2008-10-23)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 65 z 227