| |  | Lotnik |
 |
| |  | Różności |
 |
| |  | FUTSAL w Pile |
 |
| |  | Pilski Magazyn Piłkarski... |
 |
| |  | Reklama firm |
 |
|
|
| strona: 62 z 227 | dodaj swój wpis | |
| Jestem 25.05-05.06 jeśli zorganizujesz jakiś mecz
,będzie mnie bardzo miło. |
| kula (2009-04-24) |
| 31 MAJA -mecz na szczycie - chyba pojedziesz z
chłopakami do wysokiej |
| LYSY (2009-04-23) |
| Wiesiu zorganizuj jakiś meczyk 30-31 maja
,przylatuję na urlop i chciałby spotkać byłych
kolegów z boiska.Pozdro dla wszystkich z ekipy FC
Lotnik Piła. |
| kula (2009-04-23) |
| Halo Wiesiu ja chce grać z Toba w lini ataku a nie
na obronie. Zmien ustawienie bylbym wdzieczny :) |
| Messi (2009-04-22) |
| spoko kulka nie lubie jak ktos pierdoli a nie wie
:) wracaj do nas |
| seba (2009-04-10) |
| Seba po co się podniecasz,olej śmiecia. |
| kula (2009-04-09) |
| mecz z osiekiem zweryfikowany 3-0 dla poloni |
| seba (2009-04-08) |
| co do tp to atmosfera jest swietna powoli wszystko
zaczyna trybic wiec jak ktos nie ma pojecia to nie
piszcie albo miejcie odwage sie podpisac jezeli
macie pytania piszcie odpowiemy na kazde nie ma
ukladow totalna bzdura |
| seba (2009-04-08) |
| ludzie podpisy miejcie odwage sie podpisac a nie
jedziecie na siebie jak dzieci
|
| seba (2009-04-08) |
| z tego co słyszałem to w klubie panują układy i
układziki dlatego nie ma atmosfery a co za tym
idzie wyników... to jest główna przyczyna dna tp
polonii piła oczywiście seniorów |
| kibic (2009-03-31) |
| na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 62 z 227
 |
|
|
|
|