szukaj
aktualności   |   archiwum  |   galeria   |   księga gości   
 
 
Lotnik
 
Różności
 
FUTSAL w Pile
 
Pilski Magazyn Piłkarski...
 
Reklama firm


Księga gości

strona: 62 z 227dodaj swój wpis

Jestem 25.05-05.06 jeśli zorganizujesz jakiś mecz ,będzie mnie bardzo miło.
kula (2009-04-24)

31 MAJA -mecz na szczycie - chyba pojedziesz z chłopakami do wysokiej
LYSY (2009-04-23)

Wiesiu zorganizuj jakiś meczyk 30-31 maja ,przylatuję na urlop i chciałby spotkać byłych kolegów z boiska.Pozdro dla wszystkich z ekipy FC Lotnik Piła.
kula (2009-04-23)

Halo Wiesiu ja chce grać z Toba w lini ataku a nie na obronie. Zmien ustawienie bylbym wdzieczny :)
Messi (2009-04-22)

spoko kulka nie lubie jak ktos pierdoli a nie wie :) wracaj do nas
seba (2009-04-10)

Seba po co się podniecasz,olej śmiecia.
kula (2009-04-09)

mecz z osiekiem zweryfikowany 3-0 dla poloni
seba (2009-04-08)

co do tp to atmosfera jest swietna powoli wszystko zaczyna trybic wiec jak ktos nie ma pojecia to nie piszcie albo miejcie odwage sie podpisac jezeli macie pytania piszcie odpowiemy na kazde nie ma ukladow totalna bzdura
seba (2009-04-08)

ludzie podpisy miejcie odwage sie podpisac a nie jedziecie na siebie jak dzieci
seba (2009-04-08)

z tego co słyszałem to w klubie panują układy i układziki dlatego nie ma atmosfery a co za tym idzie wyników... to jest główna przyczyna dna tp polonii piła oczywiście seniorów
kibic (2009-03-31)

na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 62 z 227