największa porażka to zrobienie z lotnika jakiegoś
TP gdzie kolega stawia na kolege a reszta sie nie
liczy!!! Czekamy na powrot lotnika i bylych
zawodnikow tej druzyny a przede wszystkim na Pana
Wiesława i jego optymistycznych pomysłow!!
Piotrek (2009-07-28)
czyżby powrot bylych zawodnikow lotnika???
były zawodnik Lotnika (2009-07-28)
co z TP polonia Piła ???? co sie dzieje czy bedzie
mial kto grac w tym zespole ponoc wielu zawodników
odeszlo
i drugie tyle ma zamiar ????
....... (2009-07-28)
szczegóły już wkrótce chłopaki!!! Nie martwcie się
będziemy potrzebować wielu doświadczonych
zawodników!!!
Nowy sponsor (2009-07-26)
co z tą nową drużyną MKP ??
MAzi (2009-07-26)
El centro?
a co to jest ?
El ###a (2009-07-15)
WIESIU JAKA DRUZYNA EL CENTRO!!!!!!!!! TAM BYŁO 3
ZAWODNIKÓW PROSZE ZEBYS NIE PISAŁ BZDUR ZAPROś EL
CENTRO TO ZOBACZYSZ CO TO ZNACZY
el centro (2009-07-15)
jak nie na orliku to gdzie się odbędzie.pozdrawiam
gosc (2009-07-03)
Mkp piła ? kto ma piastować funkcję trenera ;>
GIza (2009-07-02)
Lotnik istniał, istnieje i bedzie istniał :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Paweł z londona :) (2009-07-01)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 60 z 227