szukaj
aktualności   |   archiwum  |   galeria   |   księga gości   
 
 
Lotnik
 
Różności
 
FUTSAL w Pile
 
Pilski Magazyn Piłkarski...
 
Reklama firm


Księga gości

strona: 60 z 227dodaj swój wpis

największa porażka to zrobienie z lotnika jakiegoś TP gdzie kolega stawia na kolege a reszta sie nie liczy!!! Czekamy na powrot lotnika i bylych zawodnikow tej druzyny a przede wszystkim na Pana Wiesława i jego optymistycznych pomysłow!!
Piotrek (2009-07-28)

czyżby powrot bylych zawodnikow lotnika???
były zawodnik Lotnika (2009-07-28)

co z TP polonia Piła ???? co sie dzieje czy bedzie mial kto grac w tym zespole ponoc wielu zawodników odeszlo i drugie tyle ma zamiar ????
....... (2009-07-28)

szczegóły już wkrótce chłopaki!!! Nie martwcie się będziemy potrzebować wielu doświadczonych zawodników!!!
Nowy sponsor (2009-07-26)

co z tą nową drużyną MKP ??
MAzi (2009-07-26)

El centro? a co to jest ?
El ###a (2009-07-15)

WIESIU JAKA DRUZYNA EL CENTRO!!!!!!!!! TAM BYŁO 3 ZAWODNIKÓW PROSZE ZEBYS NIE PISAŁ BZDUR ZAPROś EL CENTRO TO ZOBACZYSZ CO TO ZNACZY
el centro (2009-07-15)

jak nie na orliku to gdzie się odbędzie.pozdrawiam
gosc (2009-07-03)

Mkp piła ? kto ma piastować funkcję trenera ;>
GIza (2009-07-02)

Lotnik istniał, istnieje i bedzie istniał :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Paweł z londona :) (2009-07-01)

na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 60 z 227