Potrzeba takich ludzi żeby się utrzymać!!
tylko trzeba wyszczególnić tych którzy zasługują
,a ktorzy nie!
Módlcie się żeby Orkan nie dogadał się z Miałami!
dany (2010-06-27)
a co na gotowe sobie przyjdą i jeszcze kase będą
sobie żądac nie potrzeba nam takich ludzi
kibic (2010-06-25)
Bez trenera a sie zdziwisz jak awans bedzie
Messi (2010-06-24)
Kto ????? Pele szkoda zeby chłopak sie marnował
nawet trenera nie maja heheh
??????????? (2010-06-23)
spokojnie, niech Polonia zdobędzie okręgówkę to i
PELE się pojawi
Lysy (2010-06-22)
BO TO CO GRA POLONIA PIŁA TO NAPEWNO NIE JEST NA
OKRĘGÓWKE....
KIBOL (2010-06-12)
...na pewno ze starej ekipy będzie paru dobrych
chłopaków!!!
Były zawodnik AZP LOTNIK PIŁA (2010-06-12)
PANIE WIESIU KTO EWENTUALNIE GRALBY W NOWYM
LOTNIKU? BO JAK BY PEWNIE PAN CHCIAŁ TO LEPSZĄ
EKIPE ZROBIĆ MOŻNA NIZ OBECNA POLONIA PRAWDA?
KIBIC PIŁY (2010-06-12)
Mecze byłby na lotnisku , czy szykowana jest jakaś
niespodzianka ??
fabian (2010-06-02)
Wszystko jest na dobrej drodze !!!!!
:) (2010-05-30)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 53 z 227