Witam z tej strony piłkarz i admin drużyny z
Łekna. Zapraszam do odwiedzania naszej strony
lekno.futbolowo.pl
POZDRO dla WAS
UTO (2012-07-17)
pozdrowienia dla wszystkich co kochaja walke i
piiłkę. nie ważne kto grawa w jakiej lidze ..
nasza liga TO MY.
llysy (2012-01-01)
Panie Wiesławie to nie moje komentarze :) ze
sportowym pozdrowieniem KLIMTECH
seba (2011-12-31)
witam ..
nie wiem dlaczego komuś tak zależy aby dać złą
opinię o grze drużyny Lukoil. druzyna jak druzyna.
ważne że meczy nie przegrywa. a może dlatego że
wygrywa to w oczy kole? ))) pozdrawiam i zyczę
wszystkim samych wygranych meczy ( za wyjątkiem
meczu z Lukoil )))
lysy (2011-12-27)
na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 50 z 227