| |  | Lotnik |
 |
| |  | Różności |
 |
| |  | FUTSAL w Pile |
 |
| |  | Pilski Magazyn Piłkarski... |
 |
| |  | Reklama firm |
 |
|
|
| strona: 106 z 227 | dodaj swój wpis | |
| Ale byla dzisiaj gierka tak sie nagralem ze masakra (3 osoby)niezle |
| Mlody (2007-10-04) |
| mnie nie ma jestem na wypadzie w Gorzowie...a doszły mnie słuchy że tylko 3 osoby pojawiły się na treningu!
co się dzieje ? |
| Lysy (2007-10-04) |
| Yes Ser! |
| Śmiechu (2007-10-04) |
| śmiechu wez płytę od łysego bo mu jedną dałem
|
| zbyszek (2007-10-04) |
| Rambo jak wielki przeslales mi ten plik na poczte, wiekszy niz 10mb? Jak tak to nie dojdzie, ograniczenie wielkosci 10mb jednego pliku, przynies mi na jakis mecz plytke, albo trenning, albo daj "Białemu Aniołowi" albo komus kto mi zapoda i wtedy umieszcze ... |
| Śmiechu (2007-10-02) |
| Śmiechu! a nie ####a ... wystawie na www.fotolotnik.za.pl |
| Śmiechu (2007-10-02) |
| siwy wysłałem tobie zdięcja na pocztę. |
| zbyszek (2007-10-02) |
| Od 4 miesiecy nie grałem w nogę... a od 1,5 roku na zielonej murawie :) Wiec chetnie wpadne na gierke jesli można i będę miał czas |
| Siara (2007-10-01) |
| Seba to wpadłbym kiedyś pobiegać na Lotnisko jeśli można. Jak będziesz wiedzieć wcześniej kiedy jest gierka albo Pan Panie Wiesiu to napisać w księdze albo na stronie i wpadne sobie pobiegać dla czystej przyjemności. Pozdrawiam |
| Siara (2007-10-01) |
| Chłopaki nie załamujcie sie,bo nie jest źle..pokazujecie jzu pazur,a wiec sa jakies psotepy....tak jak Mowil Seba..pierwsze mecze to porazki ze wzgledsu na brak ogrania....wiem,ze bedzie dobrze i wysoko zkaonczycie rozgrywki...jesli tylko bede mial wolne to wespree Was...trenuje indywidualnie w Lodzi...pozdrawiam wszystkich |
| Nazi (2007-10-01) |
| na stronie: 10 / wszystkich wpisów: 2262 / strona: 106 z 227
 |
|
|
|
|